Facebook Linkedin Instagram
Menu

Poznaj nas

 

SYNERGIA KTÓRA PROCENTUJE

Doskonale wiemy, że kluczem do sukcesu każdej firmy są ludzie, którzy ją tworzą, a odpowiednio dobrany zespół utalentowanych i zmotywowanych pracowników jest na wagę złota. Dlatego codziennie wspieramy pracowników i  pracodawców w dążeniu do efektywnego działania na rynku pracy i w osiąganiu zawodowych sukcesów.

Naszym zadaniem jest zarówno dopasowanie kandydata do wymagań  firmy, jak i pracodawcy do oczekiwań kandydata. Wierzymy, że tylko taka relacja ma szansę przynieść obopólne korzyści. Naszym zdaniem tylko taka współpraca może zaprocentować.

Z PASJI DO ODKRYWANIA TALENTÓW

Human & Hunter od lat zajmuje się rekrutacją pracowników fizycznych w ramach różnych branż.

Naszym celem, ale jednocześnie pasją jest wyszukiwanie zdolnych, nieprzeciętnych ludzi o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, dopasowanie ich profili do wymagań organizacji i zapewnienie rozwoju obu stronom.

SPECIALIŚCI W SWOJEJ DZIEDZINIE

Zespół Human & Hunter to grupa specjalistów z zakresu doradztwa personalnego, doskonale znających realia rynku pracy i  posiadających duże doświadczenie w dziedzinie HR, zdobyte m.in. w międzynarodowych korporacjach. Każdy z konsultantów jest oddelegowany do konkretnej branży, stąd pewność, że obsługa naszych Klientów będzie przebiegała profesjonalnie oraz na najwyższym poziomie. Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy w oparciu o indywidualne wymagania i potrzeby Klientów.

SZUKASZ PRACOWNIKA? JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI

Profesjonalnie dobierzemy dla Ciebie odpowiednich pracowników i usprawnimy procesy personalne, a tworząc zespół najlepszych specjalistów – pomożemy Ci osiągnąć sukces. Z doświadczenia wiemy, że firmy nie zawsze poszukują stałych pracowników, dlatego nasz zakres poszukiwań nie ogranicza się tylko do osób zatrudnianych na podstawie umowy o pracę. Naszej specjalistycznej  wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu zaufało już wiele firm. Dokładamy wszelkich starań, aby kandydatami były osoby kompetentne, posiadające odpowiednie dla danego stanowiska kwalifikacje, a współpraca opierała się na partnerskich relacjach.

Mamy talent do talentów, dlatego warto nam zaufać.

SZUKASZ PRACY? POZWÓL NAM SIĘ POZNAĆ

Potencjalnym kandydatom chętnie udzielimy niezbędnych informacji na temat aktualnych możliwości zatrudnienia. Zachęcamy osoby posiadające wiedzę i doświadczenia z zakresu administracji, zarządzania, sprzedaży oraz umiejętność biegłego posługiwania się językami obcymi do rejestracji w naszej bazie kandydatów. Znajdziemy dla Ciebie idealne miejsce pracy i zadbamy o rozwój Twojej kariery.

Twój sukces zależy głównie od Ciebie, ale możemy pomóc Ci go osiągnąć.

 

Naszej specjalistycznej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu zaufało już wiele firm.

Sprawdź nasze referencje i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.


PO

Z PASJI DO ODKRYWANIA TALENTÓW

Human & Hunter od lat zajmuje się doradztwem personalnym i rekrutacją specjalistów na wszystkie stanowiska, w szczególności średniego i wyższego szczebla, w ramach różnych branż.

Naszym celem, ale jednocześnie pasją jest wyszukiwanie zdolnych, nieprzeciętnych ludzi o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, dopasowanie ich profili do wymagań organizacji i zapewnienie rozwoju obu stronom.

SPECJALIŚCI W SWOJEJ DZIEDZINIE

Zespół Human & Hunter to grupa specjalistów z zakresu doradztwa personalnego, doskonale znających realia rynku pracy i  posiadających duże doświadczenie w dziedzinie HR, zdobyte m.in. w międzynarodowych korporacjach. Każdy z konsultantów jest oddelegowany do konkretnej branży, stąd pewność, że obsługa naszych Klientów będzie przebiegała profesjonalnie oraz na najwyższym poziomie. Wszystkie powierzone nam zadania realizujemy w oparciu o indywidualne wymagania i potrzeby Klientów.

Fotografie

© 2017 by Human&Hunter. Wszystkie prawa zastrzeżone. Należymy do grupy: