Inżynier ds. BHP

Numer referencyjny: IBHP/MT/K  Miejsce pracy: Częstochowa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów prawa i wymagań korporacyjnych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej.
  • Budowanie świadomości, opracowywanie i nadzorowanie programów i działań kształtujących postawy pracowników i promujących kulturę bezpieczeństwa.
  • Współtworzenie, wdrażanie i nadzorowanie funkcjonowania wymaganych procedur i instrukcji w zakresie BHP i ochrony środowiska.
  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego w wyżej wymienionych zakresach dla całej organizacji.
  • Prowadzenie audytów oraz szkoleń wewnętrznych w zakresie BHP i ochrony środowiska oraz ochrony przeciwpożarowej.
  • Współpraca z jednostkami zewnętrznymi i administracją państwową w zakresie BHP i ochrony środowiska oraz ochrony przeciwpożarowej.
  • Rola trenera wewnętrznego - szkolenia pracowników w zakresie zmian prawnych, BHP, etc.
OFERUJEMY:
  • Stabilne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i umiejętności.
  • Praca w nowo powstającej firmie motoryzacyjnej promującej innowacyjne technologie, która na całym świecie posiada ok. 70 prężnie działających fabryk.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku.
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych.
  • 10 dni urlopowego extra.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Wykształcenie wyższe/preferowany tytuł inżyniera w zakresie BHP.
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy, przepisów BHP oraz ochrony środowiska i ochrony ppoż. Znajomość normy ISO 14001, 45001.
  • Certyfikat Audytora Wewnętrznego w zakresie środowiska i BHP.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji technicznej w języku angielskim.
  • Język angielski- min. poziom A2.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.