449.jpg

Kierownik działu logistyki
Numer referencyjny: KDL/MT/K  Miejsce pracy: Częstochowa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Kierowanie zespołem osób w Dziale Logistyki;
  • Koordynacja i kontrola procesu realizacji zamówień klientów;
  • Nadzór nad właściwą i terminową realizacją wysyłek do klientów;
  • Nadzór i zarządzanie magazynem komponentów i wyrobów gotowych oraz ciągła optymalizacja gospodarki magazynowej;
  • Nadzór zaopatrzenia materiałowgo poszczególnych/wszystkich sektorów produkcji;
  • Współpraca z służbami zaopatrzenia klientów;
  • Nadzór oraz aktywne uczestnictwo w opracowaniu i realizacji budżetu;
  • Ścisła współpraca z audytorami;
  • Realizacja działań poaudytowych;
  • Nadzór kontroli stanów magazynowych (inwentaryzacje);
  • Analiza zapotrzebowania klientów oraz odpowiedzialność za zamówienia na surowce i komponenty;
  • Wsparcie we wdrażaniu systemu informatycznego w zakresie działań logistycznych firmy;
  • Kontrola wskaźników działu Logistyki (m.in. KPI, QIP, inne);
  • Realizacja poziomów budżetu zapasu;
  • Wdrażanie i optymalizacja pracy logistyki klienta, logistyki dostaw, planistów oraz magazynu.
OFERUJEMY:
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, nowoczesnej i rozwijającej się firmie;
  • Duże możliwości samorealizacji na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością kreowania i wdrażania własnych pomysłów, zgodnych z polityką firmy;
  • Szkolenia specjalistyczne;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od doświadczenia/umiejętności.
  • 3-5 lat doświadczenia na stanowisku samodzielnego specjalisty w dziale logistyki;
  • Znajomość procesów/dokumentacji magazynowej;
  • Znajomość wymagań IATF;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Praktyczna znajomość metod optymalizacji procesów i kosztów;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Biegła obsługa komputera;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętności analityczne/planowanie;
  • Komunikatywność;
  • Wykształcenie kierunkowe wyższe techniczne.