452.jpg

Kontroler/ka jakości
Numer referencyjny: KJC/MT/K  Miejsce pracy: Częstochowa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Nadzór nad spełnianiem wymagań jakościowych w procesie produkcyjnym
  • Identyfikacja i kontrola dostaw od dostawców
  • Przeprowadzanie audytów produktowych, audytów procesowych oraz audytów wewnętrznych
  • Podejmowanie decyzji o zastosowaniu wyrobów niezgodnych
  • Wykonywanie „audytu doków” dla wyrobów gotowych
  • Wypełnianie dokumentów kontroli dziennej. Przeprowadzanie i dokumentowanie szkoleń jakościowych i poreklamacyjnych
  • Wykonywanie pomiarów i wykonywanie statystyk jakościowych
  • Przygotowanie dokumentacji rekwalifikacyjnej
  • Nadzór nad przestrzeganiem wymagań jakościowych w obszarze produkcyjnym
  • Zatrzymanie i zwolnienie procesu produkcyjnego
  • Znajomość procesu spawania (mile widziane).
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i umiejętności
  • Praca w nowo powstałej firmie motoryzacyjnej promującej innowacyjne technologie, która na całym świecie posiada ok. 70 prężnie działających fabryk
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • Biznesowy laptop
  • Delegacje
  • Kawa i herbata w firmowej kuchni
  • Brak dress code (w przyszłości firmowe marynarki).
WYMAGANE:
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Ugruntowana znajomość norm IATF 16949, ISO 9001 oraz VDA 6.3 (mile widziane certyfikaty z tego zakresu)
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie motoryzacyjnej w Dziale Kontroli Jakości
  • Dobra znajomość Lean Tools, Core Tools i narzędzi do rozwiązywania problemów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i rysunku technicznego
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego – jako atut.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.