Inżynier jakości
Numer referencyjny: IJC/MT/K  Miejsce pracy: Częstochowa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Sporządzanie dokumentacji jakościowej
  • Nadzór nad procesem kontroli jakości
  • Odpowiedzialność za kontrolę jakości wyrobów gotowych
  • Aktywny udział w audytach- jako audytowany i audytor
  • Wsparcie bezpiecznego wdrażania nowych procesów i produktów od strony jakościowej
  • Nadzór nad procesem SPC
  • Realizacja i ocena planów działania
  • Nadzór nad odchyleniami w procesie produkcyjnym
  • Przeprowadzanie i dokumentowanie szkoleń jakościowych i poreklamacyjnych
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i dostawcami w Polsce i za granicą
  • Podejmowanie decyzji o zastosowaniu niezgodnych produktów
  • Stały nadzór i aktualizacja wymaganej dokumentacji jakościowej jako dokumentacji dot. ponownej kwalifikacji
  • Wsparcie Działu HR w przypadku szkoleń z Systemu Jakości
  • Zatrzymanie i zwolnienie procesów produkcyjnych
  • Sporządzanie regularnych raportów
  • Odpowiedzialność za stworzenie Systemu Zarządzania Jakością – od strony związanego z nim procesu
  • Znajomość procesu spawania (mile widziane).
OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i umiejętności
  • Praca w nowo powstającej firmie motoryzacyjnej (greenfield) promującej innowacyjne technologie, która na całym świecie posiada ok. 70 prężnie działających fabryk
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • 10 dni urlopu wypoczynkowego extra
  • Biznesowy laptop.
  • Bardzo dobra znajomość Lean Tools (Gemba walk, KEIZEN, LPA)
  • Doskonała znajomość podstawowych narzędzi (APQP, SPC, MSA, PPAP, FMEA, PFMEA)
  • Praktyczna znajomość narzędzi do rozwiązywania problemów (8D, wyciągnięte wnioski) i doskonałe umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność afektywnego określania zadań i efektywnej ich realizacji.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.