449.jpg

Kierownik działu utrzymania ruchu
Numer referencyjny: KDUR/AT/K  Miejsce pracy: Częstochowa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Kierowanie pracą Działu Utrzymania Ruchu w celu zapewnienia ciągłości bezawaryjnej pracy maszyn oraz produkcji;
  • Kontrola zgodności narzędzi i maszyn;
  • Odpowiedzialność za nadzór nad realizacją procedur zapewnienia odpowiedniego funkcjonowania infrastruktury technicznej;
  • Tworzenie budżetu działu UR oraz monitorowanie jego realizacji;
  • Koordynowanie zespołem specjalistów działu utrzymania ruchu.
OFERUJEMY:
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w stabilnej, nowoczesnej i rozwijającej się firmie;
  • Duże możliwości samorealizacji na odpowiedzialnym stanowisku z możliwością kreowania i wdrażania własnych pomysłów, zgodnych z polityką firmy;
  • Szkolenia specjalistyczne;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od doświadczenia/umiejętności.
  • 3-5 lat na stanowisku samodzielnego specjalisty w dziale utrzymania ruchu lub inżynierii;
  • Znajomość wymagań ISO TS;
  • Praktyczna znajomość metod optymalizacji procesów i kosztów;
  • Znajomość metod rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność zarządzania zespołem specjalistów;
  • Praktyczna znajomość podstawowych zagadnień z zakresu budowy maszyn, sterowania i zabezpieczeń;
  • Uprawnienia SEP grupa G1, G2, G3 - dozorowe;
  • Wykształcenie kierunkowe wyższe techniczne.