452.jpg

Inżynier jakości ds. klienta
Numer referencyjny: ijdk/mt/k  Miejsce pracy: Pilica
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Reprezentowanie firmy oraz bieżący kontakt z klientem;
  • Wdrażanie nowych projektów zgodnie z wymaganiami klienta (APQP, PPAP);
  • Analizowanie/zarządzanie reklamacjami klienta;
  • Rozwiązywanie problemów za pomocą narzędzi jakościowych;
  • Inicjowanie działań korygujących i zapobiegawczych;
  • Weryfikacja skuteczności wdrażanych działań;
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych.
OFERUJEMY:
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość kreowania i realizacji samodzielnych projektów dotyczących optymalizacji procesów produkcyjnych;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Stabilne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym oraz pakiet benefitów.
WYMAGANE:
  • Doświadczenie w obszarze jakości lub/i procesu;
  • Znajomość narzędzi jakości core tools  (przede wszystkim metodyki rozwiązywania problemów APQP/PPAP/FMEA, etc. );
  • Znajomość metod rozwiązywania problemów jakościowych (Ishikawa, 5Why, 8D);
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Umiejętność pracy w zespole.