452.jpg

Inżynier jakości ds. dostawców
Numer referencyjny: ijdd/mt/k  Miejsce pracy: Pilica
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Współpraca z dostawcami i ich rozwój w celu zapewnienia wysokiej jakości produktu, aktywnej redukcji kosztów i rzetelnego planu dostaw;
  • Nadzorowanie poziomu jakości produktu (reklamacja, wezwanie dostawcy, ustalenie planu poprawy, eskalacja);
  • Audytowanie dostawców, certyfikacja/zatwierdzanie dostawców, monitorowanie wskaźników jakościowych z uwzględnieniem planu ciągłego doskonalenia;
  • Aktywne uczestnictwo przy wyborze dostawców;
  • Raportowanie wydajności dostawcy w fazie projektu;
  • Współpraca/interakcje nad projektami wspólnie z działami R&D, Produkcji, Jakości
    i Logistyki;
  • Udzielanie aktywnego wsparcia od strony technicznej w rozwoju nowych projektów.
OFERUJEMY:
  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Możliwość kreowania i realizacji samodzielnych projektów dotyczących optymalizacji procesów produkcyjnych;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Stabilne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym oraz pakiet benefitów.
  • Min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży motoryzacyjnej;
  • Doświadczenie w procesie kwalifikacji, oceny i rozwoju dostawców;
  • Mile widziana znajomość narzędzi APQP, MSA, 8D, Lean, SixSigma; FMEA,P PAP;
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu audytów wg. IATF 16949, VDA 6.3, ISO 9001;
  • Dobra znajomość j. angielskiego;
  • Zdolność analitycznego myślenia, znajomość rys. technicznego i umiejętność czytania podstawowych oznaczeń;
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych;
  • Umiejętność otwartej i bezpośredniej komunikacji wewnątrz firmy jak również z dostawcami zewnętrznymi;