Konstruktor-Technolog
Numer referencyjny: KT/AZ/K  Miejsce pracy: Łagiewniki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • opracowanie dokumentacji technicznej i technologicznej nowych i istniejqcych produktfiw
    przygotowywanie dyspozycji produkcyjnych  wedtug zamfiwien w porozumieniu z innymi
    dziatami
    nadzorowanie przebiegu procesfiw na przydzielonych wydziatach
    opracowanie nowych koncepcji czy wariantñw wdrazanych produktfiw
    wdrazanie nowych procesow i produktow do produkcji (nowe projekty)
    oszacowywanie, przygotowywanie i kalkulowanie ofert
    prowadzenie konsultacji ze wspotpracownikami i klientami w zakresie potrzeb i zmian technicznych w ramach realizowanych projektfiw
    rozliczenie kosztfiw projektfiw wdrozeń
    Opracowanie dokumentacji technicznej i technologicznej nowych i istniejqcych produktów
  • Przygotowywanie dyspozycji produktowych według zamówień w porozumieniu z innymi działami
  • Wdrażanie nowych procesow i produktow do produkcji (nowe projekty)
  • Oszacowywanie, przygotowywanie i kalkulowanie ofert
  • Prowadzenie konsultacji ze współpracownikai i klientami w zakresie potrzeb i zmian technicznych w ramach realizowanych projektów
  • Rozliczenie kosztów projektów wdrozeń.
OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę
  • Premię frekwencyjną
  • Dodatek do nadgodzin
  • Bonus 1000 zł za polecenie pracownika
  • Pakiet socjalny m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.
    Dodatek do nadgodzin
    Bonus 1000 zt za polecenie pracownika
    Pakiet socjalny m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życieUmowę o pracęPremię frekwencyjną Dodatek do nadgodzinBonus 1000 zt za polecenie pracownikaPakiet socjalny m. in. opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
MILE WIDZIANE:
  • Znajomość programowania maszyn numerycznych CNC
  • Znajomość języka angielskiego, umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną.
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: mehcanika i budowa maszyn, technologia produkcji
    Samodzielność, kreatywność i inicjatywa w dziataniu,
    Doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych projektfów
    Umiejqtność obstugi komputera, programfiw AutoCad, SolidWorks, etc.
    Umiejptnosci w zakresie kontaktow z klientami i wspotpracownikami oraz w zakresie prowadzenia uzgodnień i konsultacji
    Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: mehcanika i budowa maszyn, technologia produkcji)
  • Samodzielność, kreatywność i inicjatywa w dziataniu
  • Doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych projektfów
  • Umiejqtność obstugi komputera, programfiw AutoCad, SolidWorks, etc.
  • Umiejptnosci w zakresie kontaktow z klientami i wspotpracownikami oraz w zakresie prowadzenia uzgodnień i konsultacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).