449.jpg

Plant Manager
Numer referencyjny: PM/AT/K  Miejsce pracy: Częstochowa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Odpowiedzialność za działania operacyjne związane z funkcjonowaniem zakładu
  • Odpowiedzialność za budżet oraz realizacje strategii firmy
  • Ustrukturyzowanie funkcjonowania zakładu produkcyjnego
  • Nadzór nad procesem ciągłego doskonalenia i redukcji kosztów
  • Nadzór nad zwiększeniem efektywności poprzez utrzymanie i podnoszenie standardów
  • Kontrola procesu produkcyjnego
  • Monitoring i rozwiązywanie problemów natury technicznej, organizacyjnej i personalnej
  • Kontrolowanie bieżących kosztów produkcji i podejmowanie właściwych działań w kierunku ich minimalizacji
  • Nadzór nad bezpiecznym prowadzeniem produkcji i pozostałej działalności zakładu
  • Koordynacja stanowisk pracy na poszczególnych etapach produkcji
  • Kontrola stosowanych technologii i systemów produkcyjnych
  • Zwiększenia efektywności poprzez wprowadzanie zintegrowanych systemów zarządzania,
  • Ścisła współpraca z menedżerami w celu osiągania założonych wskaźników efektywności
  • Zatwierdzanie planów oraz kontrola wydajności produkcji
  • Kierowanie zespołami ludzi.
OFERUJEMY:
  • Jasną formę zatrudnienia (UOP lub B2B)
  • Samochód służbowy
  • W pełni wyposażone i przygotowane stanowisko pracy
  • Realny wpływ na rozwój i funkcjonowanie zakładu
WYMAGANE:
  • Wykształcenie wyższe – techniczne
  • Wiedza i doświadczenie z zarządzania zakładami produkcyjnymi w oparciu m.in. o zintegrowane systemy jakości, takie jak QS, VDA, ISO
  • Biegłość w posługiwaniu się dokumentacjami, sumienność, odpowiedzialność, skrupulatność oraz umiejętność audytu wewnętrznego
  • Znajomość nowoczesnych metod i trendów w zakresie zarządzania procesami produkcyjnymi
  • Otwartość, komunikatywność, zdolności liderskie oraz nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu zmianą będzie dodatkowym atutem

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. Z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Francuskiej 8, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.