449.jpg

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664) od 11 lat zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją stałą oraz pracą tymczasową. Dla naszych Klientów poszukujemy najlepszych specjalistów na stanowiska wyższego i niższego szczebla w ramach różnych branż (m.in. FMCG, Automotive, Retail/Fashion, IT).

Specjalista ds. Social Media
Numer referencyjny: SEM/AT/K  Miejsce pracy: Częstochowa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Czynny udział w obmyślaniu strategii marketingowej
  • Obsługę opracowanych wcześniej działań marketingowych w mediach społecznościowych
  • Komunikaty marketingowe: tworzenie treści i grafik (canva)
  • Współtworzenie materiałów promocyjnych marki
  • Tworzenie wizerunku marki w Internecie
  • Współpracę z influencerami
  • Monitorowanie i analiza trendów marketingowych oraz poszukiwanie niestandardowych rozwiązań
OFERUJEMY:
  • Jasną formę zatrudnienia (UOP lub B2B)
  • W pełni wyposażone i przygotowane stanowisko pracy w biurze
  • Stałe godziny pracy 8 00 :16.00
  • Możliwość pracy hybrydowej (chociaż jesteśmy zwolennikami pracy w biurze, ponieważ chcemy Cię lepiej poznać i żebyś Ty poznał/a lepiej specyfikę naszej branży i aspekty życia codziennego)
  • Możliwość awansu oraz szkoleń branżowych - pakiet benefitów
  • Znajomość narzędzi SM, takich jak Facebook, Instagram, Tik tok, Pinterest, YouTube
  • Umiejętność prowadzenia kampanii reklamowych na SM (głównie Meta Business Suit, Menadżer Reklam)
  • Zaangażowania na maxa ( często pomysły na tik toka przychodzą niekoniecznie w godzinach pracy, chcemy, żeby Twoje działania były efektywne)
  • Mile widziana znajomość platformy sprzedażowej Baselinker oraz Shopera
  • Komunikatywność i swoboda działania
  • Umiejętność wyczucia potrzeb klienta
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w użytkowym copywritingu, tzw. „lekkie pióro”
  • Mile widziane potwierdzenie umiejętności na kanałach SM (konto osobiste lub marek, z którymi współpracowałaś/eś)
  • Mile widziana umiejętność tworzenia landing page

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. Z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Francuskiej 8, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.