452.jpg

Technolog Leader FMEA
Numer referencyjny: FMEA/AL/K  Miejsce pracy: Sosnowiec
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Nadzorowanie prowadzonej dokumentacji technicznej;
  • Opracowywanie założeń projektowych zgodnie z wymaganiami klienta i standardem firmy we współpracy z zespołem projektowym;
  • Współpraca z klientem oraz innymi działami firmy;
  • Wdrażanie produktu do produkcji seryjnej;
  • Nadzorowanie wdrażanych do produkcji nowych procesów technologicznych;
  • Nadzorowanie stanu dokumentacji technologicznej;
  • Nadzorowanie stanowisk pracy;
  • Komunikacja z pozostałymi działami lub pracownikami;
  • Wprowadzanie rozwiązań technologicznych mających na celu udoskonalenie bieżących procesów;
  • Przeprowadzanie analiz i przeglądów FMEA;
  • Uzupełnianie dokumentacji FMEA
OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atracyjne wynagrodzenie (adekwatne do posiadanego doświadczenia)
  • Benefity pozapłacowe
    WYMAGANE:
    • Wykształcenie wyższe;
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • Doświadczenie w nadzorowaniu FMEA, inżynierii procesu lub inżynierii jakości;
    • Dokładność, odpowiedzialność;
    • Znajomość języka angielskiego i/lub włoskiego;
    • Umiejętności współpracy z zespołem;
    • Pomiary uniwersalnymi przyrządami kontrolnymi;
    • Uprawnienia SEP;
    • Znajomość budowy form wtryskowych;
    • Znajomość analizy Kaizen;
    • Chęć podnoszenia własnych kwalifikacji;
    • Konieczność gruntownej znajomości obowiązujących norm w zakresie ustalonego zakresu zadań;

    Wymagania specyficzne:

    • Znajomość wymagań klienta; Problem Solving, bardzo dobra znajomość procesu wtrysku, znajomość procesu technologii, SPEC oraz 8D.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. Z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Francuskiej 8, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.