452.jpg

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664) od 11 lat zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją stałą oraz pracą tymczasową. Dla naszych Klientów poszukujemy najlepszych specjalistów na stanowiska wyższego i niższego szczebla w ramach różnych branż (m.in. FMCG, Automotive, Retail/Fashion, IT).

Dla jednego z naszych Klientów (części Grupy Kapitałowej o zasięgu międzynarodowym), który w ramach swojej działalności prowadzi dwa sklepy internetowe, poszukujemy zaangażowanej i doświadczonej osoby, która swoją wiedzą i zaangażowaniem wesprze dział marketingu.

Analityk Danych Marketingowych
Numer referencyjny: ADM/AT/K  Miejsce pracy: Częstochowa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Analiza marketingową pod kątem ścieżki zakupowej klienta, danych ruchu internetowego
  • Doradztwo w zakresie rozwiązań marketingowych dla usprawnienia sprzedaży
  • Tworzenie rekomendacji poprawiających efektywność działań marketingowych
  • Opracowywanie mechanizmów wsparcia sprzedaży w oparciu o wyznaczone cele
  • Raportowanie wdrożonych rozwiązań oraz audyt wyników
OFERUJEMY:
  • Jasną formę zatrudnienia (UOP lub B2B)
  • W pełni wyposażone i przygotowane stanowisko pracy w biurze
  • Stałe godziny pracy 8 00 :16.00
  • Możliwość pracy hybrydowej (chociaż jesteśmy zwolennikami pracy w biurze, ponieważ chcemy Cię lepiej poznać i żebyś Ty poznał/a lepiej specyfikę naszej branży i problemów życia codziennego)
  • Możliwość rozwoju oraz szkoleń branżowych
  • Pakiet benefitów
WYMAGANE:
  • Znajomości Google Analytics i MS Excel
  • Umiejętności raportowania działań marketingowych
  • Doświadczenia w branży e-commerce
  • Monitorowania i analizy działań konkurencji
  • Znajomości podstawowych zagadnień związanych z SEO/SEM ( dążymy do zbudowania własnego zespołu zajmującego się pozycjonowaniem) oraz trendów w pozycjonowaniu
  • Otwartości, dystansu, poczucia humoru
  • Mile widziana znajomość platformy Shoper oraz Baselinker
  • Mile widziana umiejętność prowadzenia kampanii reklamowych Google ads, Google Search Console i narzędzi do analizy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. Z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Francuskiej 8, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.