452.jpg

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664) od 11 lat zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją stałą oraz pracą tymczasową. Dla naszych Klientów poszukujemy najlepszych specjalistów na stanowiska wyższego i niższego szczebla w ramach różnych branż (m.in. FMCG, Automotive, Retail/Fashion, IT).

Dla jednego z naszych Klientów, firmy z branży motoryzacyjnej o zasięgu międzynarodowym poszukujemy osoby, która zasili dział obsługi klienta francuskojęzycznego /aftermarket/

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem francuskim
Numer referencyjny: CSRF/AT/K  Miejsce pracy: Pabianice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Obsługa zamówień End 2 End (manualna i cyfrowa) - sprawdzanie dostępności produktów, tworzenie dostaw, śledzenie wysyłek;
  • Tworzenie not kredytowych i debetowych, obsługa not bonusowych;
  • Obsługa reklamacji; rejestrowanie zgłoszeń reklamacyjnych, współpraca z działem jakości, magazynem, spedycja w sprawie rozwiazywania w/w zgłoszeń.
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży i działami wsparcia w celu jak najlepszej realizacji zadań związanych z obsługa Klientów (m.in. planowania i finansów);
  • Pierwsza linia wsparcia dla klienta (rozmowy telefoniczne, e-mail, spotkania, telekonferencje);
  • Współpraca z zespołem sprzedaży oraz innymi zespołami/działami w firmie
  • Współudział w rozwiązywaniu problemów ( we współpracy z odpowiednimi działami)
OFERUJEMY:
  • Pracę w firmie będącej liderem w branży
  • Bezpieczeństwo pracy oparte o najwyższe standardy
  • Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Dogodny dostęp do parkingów dla pracowników
  • Docenianie i nagrody dla pracowników
  • Opiekę medyczną
  • Kartę Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych na terenie całej Polski
  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dodatkowe świadczenia z okazji Świąt, imprezy i paczki świąteczne dla dzieci pracowników).
WYMAGANE:
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne: orientacja na klienta, rozwiązywanie problemów, ciągłe doskonalenie procesów, systematyczność, determinacja w zaspokajaniu potrzeb klientów;
  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta lub logistyką
  • Znajomość systemu SAP (moduł SD) będzie dodatkowym atutem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. Z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Francuskiej 8, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.