449.jpg

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664) od 11 lat zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją stałą oraz pracą tymczasową. Dla naszych Klientów poszukujemy najlepszych specjalistów na stanowiska wyższego i niższego szczebla w ramach różnych branż (m.in. FMCG, Automotive, Retail/Fashion, IT).

Nasz Klient: Globalna organizacja z branży przemysłowej. Firma posiada swoje fabryki, centra dystrybucyjne i biura sprzedaży na terenie Europy, Azji oraz USA. Filia znajdująca się w samym sercu Wrocławia wyposażona jest w najnowocześniejsze rozwiązania biznesowe.

Specjalista ds. obsługi klienta z językiem hiszpańskim
Numer referencyjny: CSRH/AZ/K  Miejsce pracy: Wrocław
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • wsparcie wewnętrzne Klienta firmy na rynku hiszpańskojęzycznym (telefon, e-mail)
  • reagowanie na zgłoszenia/zapytania Klientów w kontekście procesu realizacji zamówień,
  • wsparcie posprzedażowe w zakresie realizacji zamówień i dostaw, logistyki,
  • administracja dokumentacją,
  • współpraca z działami wewnątrz organizacji - sprzedaż, produkcja, logistyka
OFERUJEMY:
  • praca w niezwykle nowoczesnej filii międzynarodowego zakładu produkcyjnego – w samym sercu Wrocławia;
  • konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji;
  • szerokie świadczenia pozapłacowe (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wakacji, prezenty i bony świąteczne, wyprawki szkolne itp.);
  • cykliczny wzrost wynagrodzeń;
  • możliwość ciągłego rozwoju oraz doskonalenia swoich kompetencji - kursy udoskonalające j. angielski, pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
  • doskonałą, niekorporacyjną atmosferę pracy - nastawienie na współpracę oraz dzielenie się wiedzą.
  • wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów)- preferowane: logistyczne lub pokrewne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • znajomość języka hiszpańskiego na poziomie min. B2,
  • doświadczenie w obsłudze klienta lub administracji - będzie dodatkowym atutem,
  • zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, uśmiech i pogodne usposobienie.
  • doświadczenie w pracy na programach klasy ERP (np. SAP) będzie dodatkowym atutem,

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. Z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Francuskiej 8, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.