449.jpg

Kierownik Działu Jakości
Numer referencyjny: KDJ/AT/S  Miejsce pracy: Sosnowiec
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • zarządzanie i koordynacja działem ( laborantów i działu jakości),
  • bieżąca współpraca z dostawcami i klientami pod kątem niezbędnych wymogów dot. jakości,
  • zarządzanie reklamacjami po stronie Klienta,
  • współpraca  z kierownikami działów pod kątem analizy dziennych wskaźników wpływających na jakość produkcji,
  • przygotowywanie raportów na potrzeby Managementu,
  • optymalizacja kosztów pod kątem strat, odpadów etc. oraz wprowadzanie usprawnień zgodnych z metodologią Kaizen,
  • przygotowanie dokumentacji pod kątem nowych uruchomień, w tym dokumentacji PPAP.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w firmie umożliwiającej doskonalenie i rozwój zawodowy,
  • praca w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji i doświadczenia,
  • pracę w przyjaznej atmosferze w środowisku międzynarodowym,
  • dofinansowanie szkoleń kursów i nauki języka angielskiego,
  • parking dla pracowników,
  • dodatkowe benefity socjalne.
  • wykształcenie wyższe; kierunki techniczne, zarządzanie produkcją etc.
  • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, preferowana branża: produkcja,
  • doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność zarządzanie zespołem: delegowania zadań, jak i rozwiązywania problemów, budowania zaufania i współpracy w zespole,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2 / docelowo będzie wykorzystywany we współpracy z Managementem i Klientami,
  • dokładność, sumienność i umiejętność podejmowania decyzji – również pod presją czasu,
  • otwartość na rozwój i doskonalenie umiejętności,
  • znajomość podstawowych narzędzi jakościowych APQP, FMEA, PPAP, 8D oraz pomiarowych.
  • doskonała znajomość dokumentacji technicznej.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).