Software QA Tester
Numer referencyjny: SQA/AT/K  Miejsce pracy: Gliwice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Ręczne i automatyczne testowanie aplikacji internetowych (testy API).
  • Tworzenie powiązanych błędów lub elementów zadań w systemie śledzenia błędów i dokumentowanie każdego testu.
  • Udział w spotkaniach dotyczących planowania wymagań biznesowych (zapobieganie nieplanowanym zdarzeniom w przyszłości).
  • Definicja testowych przypadków użycia.
  • Implementacja i wykonanie testów regresji zgodnie z przypadkami użycia po wydaniu.
  • Analiza błędów i walidacja wymagań we współpracy z interesariuszami m.in. odpowiednia komunikacja.
  • Sugerowanie poprawy jakości i użyteczności produktu.
  • Pomoc w tworzeniu diagramów UML dla aplikacji.
  • Pomoc w aktualizowaniu dokumentacji aplikacyjnej.
  • Wdrożenie testów warunków skrajnych aplikacji.
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Elastyczne podejście do pkresu próbnego.
  • Opieka medyczna.
  • Hybrydowy model pracy.
  • Bezpłatna kawa, owoce i przekąski.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Darmowy parking.
  • Imprezy integracyjne.
  • Gadżety firmowe.
  • ZFSS.
MILE WIDZIANE:
  • Umiejętność konfiguracji, utrzymania i wsparcia procesu automatyzacji testów od podstaw – mile widziana
  • Doświadczenie z XUnit do testowania backendu  - mile widziana
WYMAGANE:
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego jako QA
  • Doświadczenie we wdrażaniu testów warunków skrajnych (np. z Jmeter itp.)
  • Doświadczenie w testowaniu przeglądarek internetowych (np. Selenium (C#), Kątomierz (dla Angular) itp.)
  • Podstawowa znajomość programowania w .NET core
  • Podstawowa znajomość technologii interfejsowych (REST, SOAP)
  • Podstawowa znajomość technologii baz danych (MSSQL i język SQL)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).