452.jpg

Web Front End Developer
Numer referencyjny: WFD/AT/K  Miejsce pracy: Gliwice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Ścisła współpraca z  wewnętrznymi działami organizacji realizując ich potrzeby w zakresie treści dla  interfejsów internetowych.
  • Współpraca z zewnętrznymi usługodawcami.
  • Programowanie stron frontendowych.
  • Tworzenie szkiców projektowych i ilustracji za pomocą Click Dummies.
  • Doradztwo w zakresie projektów wewnętrznych (w zakresie przewodników stylu internetowego, wykonalności itp.)
  • Współdziałanie z 8 osobowym zespołem.
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
  • Elastyczne podejście do okresu próbnego.
  • Opieka medyczna.
  • Hybrydowy model pracy
  • Bezpłatna kawa, owoce i przekąski.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Darmowy parking.
  • Imprezy integracyjne.
  • Gadżety firmowe.
  • ZFSS.
    WYMAGANE:
    • Dobra znajomość HTML5, CSS3 i JavaScript
    • Doświadczenie w web front-end development
    • Znajomość jednego z front-endowych frameworków (TypeScript, Angular, Razor Views)
    • Ustrukturyzowany i systematyczny sposób pracy
    • Przyjemność z funkcji interfejsu i zadań konsultingowych
    • Kreatywność i umiejętności projektowania (zwłaszcza w kontekście cyfrowym)

      Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).