Wspieramy proces rekrutacyjny do działu Technologii i UR - firmy produkcyjnej z branży automtoive.

Kierownik Działu UR i Technologii
Numer referencyjny: KURT/HG/K  Miejsce pracy: Sosnowiec
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • zarządzanie działami: technologii i UR (ok. 30 osób, w tym Koordynatorzy),
  • nadzorowanie prowadzonej dokumentacji technicznej,
  • nadzorowanie wdrożeń nowego produktu do produkcji seryjnej oraz nowych procesów technologicznych,
  • stała optymalizacja bieżących procesów,
  • kontakt z innymi działami firmy, klientami oraz dostawcami w zakresie realizacji projektów,
  • ocena zdolności dostawcy względem wymogów firmy (tj. rozpoznanie techniczne dostawcy, wizyta techniczna, wizyta oceniająca, kwalifikacja procesu, weryfikacja procesu, zatwierdzanie detali do produkcji),
  • nadzorowanie procedur związanych z ZSZJ oraz BHP,
  • nadzór i analiza kluczowych wskaźników jakości oraz wprowadzanie działań usprawniających.
OFERUJEMY:
  • umowa o pracę,
  • pełen etat w przyjaznym środowisku pracy,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji w branży – jednego z liderów w branży automotive,
  • dbamy o Twój realny rozwój zawodowy, dlatego oferujemy dofinansowanie kursów i szkoleń,
  • oferujemy szkolenia językowe, by doskonalić komunikację z dostawcami i Klientami,
  • nie zapominamy jak ważna jest rodzina - stąd oferujemy paczki świąteczne,
  • bezpłatny parking, byś nie musiał martwić się o komfort dojazdu i bezpieczne miejsce na Twój samochód.
  • wykształcenie wyższe techniczne, inżynieryjne lub pokrewne,
  • doświadczenie w dziale UR, produkcji bądź wdrożeń,
  • minimum doświadczenia w zarządzaniu zespłem i delegowaniu zadań,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub włoskiego - na poziomie min.B1+ must have,
  • umiejętność zarządzania zespołem i rozwiązywania problemów,
  • dokładność i dobra organizacja pracy,
  • znajomość obsługi suwnicy i uniwersalnych przyrządów pomiarowych,
  • uprawnienia SEP,
  • dobra znajomość technologii produkcji, a w szczególności procesu wtrysku,
  • podstawowa znajomość metodologii Kaizen,
  • znajomość analiz FMEA, SPC oraz 8D,
  • chęć rozwoju i doskonalenia wiedzy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).