452.jpg

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664) to specjalistyczna firma z sektora doradztwa personalnego, która współpracuje z firmami poszukującymi kadry o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.

Key Account Manager (branża motoryzacyjna)
Numer referencyjny: KAM/HG/K  Miejsce pracy: Szczecin
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • utrzymywanie trwałych relacji z kontrahentami na terenie woj. kujawsko-pomorskiego,
  • budowanie sieci nowych kontaktów handlowych i sieci sprzedaży,
  • współpraca i wsparcie merytoryczne Klientów,
  • monitorowanie rynku w zakresie potrzeb Klientów,
  • analiza konkurencji i promowanie produktów firmy,
  • negocjowanie umów i warunków kontraktów,
  • raportowanie działań,
  • przygotowanie ofert handlowych i prezentacji.
OFERUJEMY:
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • samochód służbowy klasy B (również do własnych celów),
  • dobrej klasy telefon,
  • szkolenie onboardingowe,
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym uzależnionym od obrotu,
  • elastyczny czas pracy i samodzielne planowanie spotkań,
  • dużą swobodę działania.
  • doświadczenie w zakresie aktywnej sprzedaży produktów z branży motoryzacyjnej, automotive, maszyn bądź pokrewnych,
  • znajomość konkurencji i potencjału lokalnego rynku (woj. kujawsko-pomorskie),
  • umiejętność planowania zadań,
  • komunikatywność i konsekwencja działań,
  • kompetencje techniczne – podstawowa znajomość mechaniki, budowy pojazdów, części automotive bądź pokrewnej (non food) etc.
  • umiejętności negocjacyjne i analityczne,
  • obsługa komputera (Excel, Power Point),
  • prawo jazdy kat. B. - warunek konieczny.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).