452.jpg

Naszym Klientem jest amerykańska firma z długoletnią tradycją i doświadczeniem w produkcji. Fabryka jaka powstała w Polsce 8 lat temu, do tej pory kieruje się wysoką jakością i innowacyjnością rozwiązań.

Inżynier Procesu (Dział Montażu)
Numer referencyjny: IP/HG/K  Miejsce pracy: Opole
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • określanie potrzeb produkcyjnych w zakresie oprzyrządowania przy uwzględnieniu ceny, jakości i terminu dostawy,
  • współpraca z konstruktorami i firmami zewnętrznymi w celu realizacji zamówień,
  • analiza i optymalizacja procesu produkcyjnego pod kątem bezpieczeństwa pracy, poprawy jakość, niwelowania opóźnień w produkcji oraz dodatkowych kosztów,
  • współpraca z innymi działami,
  • analiza kosztowa nowych projektów,
  • raportowanie statusów prowadzonych projektów i reprezentowanie Działu Inżynierii Produkcji podczas audytów czy przeglądów projektów.
OFERUJEMY:
  • przyjazne środowisko pracy i kreatywny zespół,
  • ścieżkę zawodową uwzględniającą realny rozwój zawodowy i podnoszenie kompetencji,
  • umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie + liczne dodatki: wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne i roczny bonus oraz dodatkowe świadczenia socjalne,
  • dla osób otwartych na relokację – bonus relokacyjny,
  • Prywatne ubezpieczenie na życie,
  • prywatna opiekę medyczną,
  • Kartę Sportową,
  • Parking dla pracowników,
  • firmową bibliotekę,
  • możliwość bezpłatnego korzystania na weekend z floty pojazdów (sportowe i off-road) !

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Inżynieria Produkcji / Mechanika i/lub pokrewne).
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie związane z DFMEA oraz procesami Lean,
  • umiejętność zarządzania projektem, w tym wysokie umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i przywódcze,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – na poziomie min. B2 (z możliwością wykorzystania w codziennej komunikacji z Klientami i oddziałami firmy,
  • doskonała umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów - będzie dodatkowym atutem.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).