Facebook Instagram
Menu
446.jpg

Human & Hunter (wpis do rej. nr 6664), to specjalistyczna firma doradztwa personalnego, która współpracuje z najbardziej wymagającymi Klientami poszukującymi pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby gotowe objąć stanowisko:

Pracownik produkcji
Numer referencyjny: CM/02  Miejsce pracy: Ruda Śląska 
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 • obsługa maszyn drukujących (tworzenie nadruków na gadżetach reklamowych marek znanych na całym świecie),
 • realizacja zadań zgodnie z wytycznymi Klienta,
 • kontrola jakości nadruku.
OFERUJEMY:
 • stabilne zatrudnienie na pełen etat w międzynarodowej firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
 • umowę o pracę (początkowo okres próbny a następnie zatrudnienie na stałe)
 • atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa 3300zł brutto/msc + premia jakościowa (300zł)+ premia frekwencyjna (300zł) + dodatki (nocny, nadliczbowy),
 • podwyżkę wraz z rozwojem umiejętności,
 • możliwość pracy w nadgodzinach oraz w weekendy (dodatkowo płatne)
 • pełne szkolenie z zakresu nadruków metodą sitodruku,
 • dojazd bezpłatnym autobusem pracowniczym z Chorzowa (AKS, Rynek), Świętochłowic, Rudy Śląskiej (Wirek, Halemba, Kochłowice, Ruda Południowa, Czarny Las),
 • program wsparcia pracowników (darmowe porady prawne, finansowe, psychologiczne)
WYMAGANE:
 • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (godziny: 6-14/14-22/22-6)
 • umiejętności manualne, dbanie o szczegóły, w tym spostrzegawczość,
 • gotowość do pracy w kontakcie z farbami używanymi w drukarstwie,
 • umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym.

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human&Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

2. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Human&Hunter Sp. z o.o.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zgody są dobrowolny jednak brak Pani/ Pana zgody w punkcie pierwszym uniemożliwi nam wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym (na stanowisko podane w temacie wiadomości).

Informujemy, że Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Human&Hunter Sp. z o.o.40-015 Katowice, Ul. Francuska 8. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem siedziby Administratora lub pod adresem e-mail: iodo[małpa]sgpgroup.eu. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art.6 ust.1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym niepodanie danych osobowych uniemożliwia realizację celu – rekrutację na wskazane stanowisko pracy. Odbiorcami Państwa danych osobowych są podmioty zlecające rekrutację Administratorowi oraz podmioty należące do Grupy SGP. Za zgodą kandydatów po zakończeniu procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od momentu złożenia zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Udostępnij Wydrukuj Wyślij e-mailem
© 2017 by Human&Hunter. Wszystkie prawa zastrzeżone. Należymy do grupy: