Product Developer Specialist
Numer referencyjny: PDS/AT/K  Miejsce pracy: Łódź
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • rozwój nowych projektów zorientowanych na klienta,
  • koordynacja nowych rozwiązań z klientami, zakładami klienta na całym świecie i dostawcami,
  • tworzenie zestawień materiałowych dla systemu ERP,
  • wprowadzanie nowych projektów,
  • aktualizacjia statusu projektu w narzędziu do zarządzania projektami,
  • tworzenie dokumentacji technicznej do przydzielonych projektów,
  • wsparcie dla poszczególnych plantów w obszarze zagadnień technicznych

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w międzynarodowym koncernie zapewniającym szeroki wachlarz rozwoju dla pracowników,
  • konkurencyjne wynagrodzenie /premie miesięczne, trzynasta pensja, premia roczna/,
  • prywatna opieka medyczna,
  • współfinansowanie pakietu sportowego,
  • współfinansowanie zajęć z doskonalenia języka obcego,
  • ubezpieczenie na życie,
  • elastyczny czas pracy,
  • program emerytalny
  • miejsca parkingowe dla pracowników,
  • prezenty na święta,
  • program poleceń pracowniczych.
  • doświadczenie zawodowe w działaniach związanych z rozwojem produktów,
  • znajomość branży opakowaniowej i branży FMCG ze szczególnym uwzględnieniem doświadczenia we współpracy z dostawcami,
  • doświadczenie w koordynacji projektów/zarządzaniu projektami,
  • umiejętności handlowe i komunikacyjne,
  • biegła znajomość języka angielskiego w formie pisemnej i ustnej
  • kompetencje techniczne w technologiach druku i przetwarzania
  • biegłość w Microsoft Office

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677).