Facebook Instagram
Menu

Human & Hunter Sp. z o.o. od lat zajmuje się doradztwem personalnym, które wspiera procesy rekrutacyjne. Z pełnym zaangażowaniem pozyskujemy pracowników o najwyższych kwalifikacjach, kompetencjach i umiejętnościach, dbając o uzupełnienie wakatów w strukturze organizacyjnej danego przedsiębiorcy.

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowego zakładu produkcyjnego z branży automotive poszukujemy osoby do działu HR.

Specjalista ds. płac i kadr z językiem angielskim
Numer referencyjny: SKP/RS/AT  Miejsce pracy: Pabianice 
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 • Obsługa systemu kadrowo-płacowego, prace mające związek i dotyczące wypłat wynagrodzeń,
 • Roczne rozliczenie podatku dochodowego od osób fizycznych - sporządzenie PIT-ów, rozdanie, przekazanie do US, archiwizacja dokumentów,
 • Ścisła współpraca z pracownikami firmy zewnętrznej w zakresie prawidłowego działania systemu płac, aktualizowanie systemu w zakresie zmian płacowych, przeliczania list płac,
 • Obsługa Programu Płatnik
 • Współpraca w tematach płacowych z pracownikami firmy z innych lokalizacji.
 • Udzielanie informacji płacowych pracownikom, wyjaśnianie kwestii spornych, przygotowywanie i wydawanie zaświadczeń
 • Korespondencja z instytucjami zewnętrznymi w sprawach płacowych (Sądy, Policja, PIP, US, ZUS, PUP, MOPS) oraz z osobami fizycznymi - byli pracownicy
 • Współpraca z Księgowością
 • Obsługa zajęć administracyjnych, alimentacyjnych i komorniczych
 • Sporządzanie raportów z danych płacowych dla innych komórek organizacyjnych firmy związanych umowami o współpracy w zakresie kadrowo-płacowym i księgowym oraz instytucji np.; GUS.
 • Dostateczna znajomość spraw kadrowych w celu zastępowania, wsparcie przy wzmożonych działaniach w obszarze kadrowym
 • Sporządzanie raportów z danych płacowych
OFERUJEMY:
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Prywatna opieka medyczna
 • Szeroki zakres świadczeń z ZFŚS
WYMAGANE:
 • Doświadczenie w obszarze płac (naliczanie wynagrodzeń) min.3 lata
 • Wykształcenie wyższe
 • Posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym

1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

2. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Human & Hunter Sp. z o.o.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zgody są dobrowolny jednak brak Pani/ Pana zgody w punkcie pierwszym uniemożliwi nam wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym (na stanowisko podane w temacie wiadomości).

Informujemy, że Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Human & Hunter Sp. z o.o.40-015 Katowice, Ul. Francuska 8. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem siedziby Administratora lub pod adresem e-mail: iodo[małpa]sgpgroup.eu. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art.6 ust.1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym niepodanie danych osobowych uniemożliwia realizację celu rekrutację na wskazane stanowisko pracy. Odbiorcami Państwa danych osobowych są podmioty zlecające rekrutację Administratorowi oraz podmioty należące do Grupy SGP. Za zgodą kandydatów po zakończeniu procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od momentu złożenia zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Udostępnij Wydrukuj Wyślij e-mailem
© 2017 by Human&Hunter. Wszystkie prawa zastrzeżone. Należymy do grupy: