Facebook Instagram
Menu

Human & Hunter Sp. z o.o. od lat zajmuje się doradztwem personalnym, które wspiera procesy rekrutacyjne. Z pełnym zaangażowaniem pozyskujemy pracowników o najwyższych kwalifikacjach, kompetencjach i umiejętnościach, dbając o uzupełnienie wakatów w strukturze organizacyjnej danego przedsiębiorcy.

Projekt realizowany jest dla jednego z naszych klientów - polskiego przedsiębiorstwa związanego od 2012 roku z procesem cynkowania. Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu na rynku, firma podjęła działania inwestycyjne - budowa nowej hali w której powstała linia dedykowana do cynkowania usługowego.

Technolog produkcji Ocynkowania
Numer referencyjny: TPC/RS/AT  Miejsce pracy: Małomice 
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 • nadzór technologiczny nad procesem produkcji,
 • wdrażanie nowych zastosowań i technologii celem doskonalenia procesu produkcji,
 • doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności,
 • nadzór nad dokumentacją technologiczną,
 • tworzenie bazy danych w oparciu o rezultaty produkcji, oceny jakości surowców oraz wytwarzania dóbr,
 • ścisła współpraca z innymi działami np. z działem kontroli jakości.
OFERUJEMY:
 • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • praca w polskim przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku
WYMAGANE:
 • wykształcenie wyższe (technologia produkcji, metalurgiczne, mechaniczne, chemiczne),
 • minimum 2 lat doświadczenia na stanowisku technologa produkcji w branży przemysłowej: technicznej, metalurgicznej, chemicznej, a idealnie w cynkowni usługowej,
 • znajomość technologii cynkowania, procesów ochrony antykorozyjnej i obróbki metali,
 • chęć ciągłego podnoszenia wyników i optymalizacji procesu produkcji,
 • zorientowanie na wynik i jakość,
 • odporność na stres,
 • znajomość nowoczesnych narzędzi informatycznych do kierowania produkcją

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human&Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych.

2. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Human&Hunter Sp. z o.o.

Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że zgody są dobrowolny jednak brak Pani/ Pana zgody w punkcie pierwszym uniemożliwi nam wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w bieżącym procesie rekrutacyjnym (na stanowisko podane w temacie wiadomości).

Informujemy, że Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Human&Hunter Sp. z o.o.40-015 Katowice, Ul. Francuska 8. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można kontaktować się pod adresem siedziby Administratora lub pod adresem e-mail: iodo[małpa]sgpgroup.eu. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art.6 ust.1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przy czym niepodanie danych osobowych uniemożliwia realizację celu – rekrutację na wskazane stanowisko pracy. Odbiorcami Państwa danych osobowych są podmioty zlecające rekrutację Administratorowi oraz podmioty należące do Grupy SGP. Za zgodą kandydatów po zakończeniu procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 3 lata od momentu złożenia zgody na przetwarzanie danych. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Udostępnij Wydrukuj Wyślij e-mailem
© 2017 by Human&Hunter. Wszystkie prawa zastrzeżone. Należymy do grupy: